Października 24 2021 04:52:56
Nawigacja
Losowa Fotka
Nivo Slider
Mistrzostwa Mławy w pływaniu.

mlawa.jpg

 

19 czerwca  odbyły się Mistrzostwa Mławy w pływaniu. Nasz klub reprezentowali Oliwia Paradowska, Igor Modliński i Patryk Walerczak. W zawodach brały udział 24 kluby z Mazowsza i Pomorza. Zawodnicy startowali w eliminacjach i finałach. Cała trójka wróciła do Płocka z medalami. Oliwia Paradowska nie miała sobie równych na dystansach 50 stylem dowolnym i 50 stylem grzbietowym  po przepłynięciu dwóch dystansów została najlepszą zawodniczką, Igor Modliński zdobył srebrny medal na dystansie  100 stylem grzbietowym, Patryk Walerczak wywalczył srebrny medal na dystansie 100 motylkowym i 4 miejsce na 100 kraulem, po dwóch dystansach ostatecznie zdobył 3 miejsce w kategorii chłopców 12 letnich.

Zawody w Mławie były podsumowaniem sezonu i początkiem wakacji. Gratulacje i dobrego wypoczynku.CoolCoolCool

Kolejny sukces Oliwii Paradowskiej.

20160604_125822.jpg

 

Na Warszawskiej 50 metrowej pływalni w piątek i sobotę rozegrane zostały zawody - Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu o puchar pzewodniczącego Rady Mokotowskiej Fundacji Warszawianka. Na tym basenie nasi pływacy w przeszłości odnosili wiele sukcesów ( Damian Chrzanowski wygrana na 200 stylem motylkowym).

Na  start zgłosiło się ponad 700 zawodników z Polski i Litwy. Był to sprawdzian na zakończenie sezonu młodych pływaków. Nasz Klub reprezentowało 4 zawodników ( Oliwia Kowalczyk, Oliwia Paradowska, Igor Modliński, Patryk Walerczak ).Wszyscy pierwszy raz startowali na 50- metrowej pływalni i na dystansie 200 metrów . Najlepszy wynik w pierwszym dniu  na 200 stylem grzbietowym  uzyskała Oliwia Paradowska ( 10 latki ) - 2:58.94 ,Oliwia Kowalczyk ( 3:14.44 )i Igor Modliński ( 3:17.38) również poprawili swoje rekordy życzowe. Na 50 stylem dowolnym Oliwia Paradowska  zajęła 2 miejsce (  35.53), również na dystansie dwukrotnie dłuzszym zajęła 2 miejsce. Po południu Oliwia wygrała dystans 100 stylem grzbietowym uzyskujac wynik (1:23.28) który był lepszy od wyniku zawodniczek starszych o rok. W drugim dniu nie miała sobie równych na swoim ,,koronnym" dystansie 50 stylem grzbietowym z wynikiem ( 38.61 ). 

Po sumie punktów FINA ( 683 ) Oliwia Paradowska została najlepszą zawodniczką zawodów. Nagrowę otrzymała z rąk miszrza świata w pływaniu Radosława kawęckiego.

Cała czwórka naszych pływaków poprawiła rekordy życzowe, to dobra prognoza na następny sezon.

Gratulacje za sukcesy.

Wyniki live

Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat. Pierwszy dzień - złoto i srebro Oliwii Paradowskiej !!!!!!!

Obrazy newsów: wp_20160529_002.jpg

 

W Ciechanowie rozpoczał się  Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10-11 lat który potrwa 28 i 29 maja. Zawodnicy wystartują na czterych wybranych dystansach i po sumie punktów będzie ogłoszony zwyczęzca wielobojuw kategorii 10 i 11 latków. Nasz klub reprezentuje Oliwia Paradowska ( 10 lat). Pierwszy dzień ukończyła Oliwia z najlepszą sumą punktów za zwyczęstwo na dystansie 50 stylem dowolnym z nowym rekordem życzowym 34,32 sek. i drugim miejscem na dystansie 50 stylem klasycznym.

W drugim dniu zawodow Oliwia nie miała sobie równych na dystansie 50 stylem grzbietowym z wynikiem 37.78 sek, na dystansie 100 stylem zmiennym zajęła 3 miejsce. W sumie po  czterych dystansach  Oliwia Paradowska została najlepszą zawodniczka  wśród 10 letnich pływaczek.

Za tydzień wraz ze swoimi kolegami kłubowymi Patrykiem Walerczakem i Igorem Modlińskim wezmie udział w zawodach na 50- metrowej pływalni w Warszawie.

Gratulujemy!

Życzymy udanych startów.

https://youtu.be/jY1E0EbcnJY

 https://youtu.be/u_8Jf1CIehU


Wyniki live

Ostatnia runda Płockiej Ligi Pływania

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PŁOCKIEJ LIDZE PŁYWANIA 21 MAJA NA PODOLANCE

  giphy.gif 

 

Oliwia Paradowska w punktacji generalnej została najlepszą zawodniczką w roczniku 2006 wygrywając z rywalkami na dystansie 50 stylem dowolnym  i 50 stylem grzbietowym.  Patryk Walerczak wywalczył srebrny medal na dystansie 100 metrów stylem motylkowym poprawiajac swój rekord życzowy na tym dystansie. Niespodzianką był brazowy medal Tymoteusza Józwiaka ( 8 lat ) na 50 metrów stylem motylkowym , walcząc z o dwa lata starzymi zawodnikami zdobył swój pierwszy medal w zawodach pływackich. Gratulacja dla całej drużyny która brała udział w zawodach 2016 roku.Wszystkie zawodnicy naszej drużyny poprawili swoje rekordy życzowe. Nastepne starty czekaja naszych pływaków w Wieloboju Pływackim w Ciechanowie ( 28-29 maja) i zawody na ,, Warszawiance" 3-4 czerwca. Trzymamy kciuki i życzymy udanych startów.

WYNIKI OSTATNIEJ  EDYCJI I PODSUMOWANIE ZAWDÓW

 


Porady trenera

Żeby byc pierwszym, trzeba wychodzic z wody ostatnim.......

pywak_1.jpg

Udany start w Ożarowie.

2 grudnia w Ożarowie Mazowieckim Patryk Walerczak i Oliwia Paradowska reprezentowali Płock i klub pływacki MZOS Płock w zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego...........

Memoriał Cezarego Piórkowskiego 13-14 listopada.

Dobry start młodych pływaków.

13-14 listopada na Pływalni,, Podolanka" odbył sie XIII Memoriał Cezarego Piórkowskiego w pływaniu........

NAUKA PŁYWANIA

Obrazy newsów: zdjecie-nauka-plywania.jpg

ROZPOCZYNAMY ZAJĘCIA OD 2 WRZEŚNIA !!!!!!!

Szkółka pływacka

Obrazy: baner_szkoa_pywacka2_2.jpg

Szkola Pływania ,, ZOTOW " zaprasza dzieci i młodzież na naukę i doskonalenie pływania.

Zajęcia nauki pływania i doskonalenia odbywają się na Pływalni Miejskiej Jagiellonka w Płocku ul.Themersonów 1(wcześniej 3go Maja). Lekcje koordynuje i prowadzi trener  pływania - mgr Stanisław Zotow z pomocą instruktorów.
Organizujemy naukę pływania dla dzieci i młodzieży w grupach. Doskonalimy sportowe techniki pływackie ze specjalizacją w określonym stylu pływackim. Zapoznajemy dzieci i młodzież z zasadami bezpiecznego zachowania się w wodzie, podczas wypoczynku letniego.
Istnieje możliwość zajęć indywidualnych (od 5 latków).
Wpłaty za zajęcia dokonujemy na pierwszych zajęciach miesiąca.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.01 1,914,167 unikalne wizyty