Października 24 2021 03:56:40
Nawigacja
Losowa Fotka
Nivo Slider
Świąteczne zawody pływackie.

W srode 18 grudnia na Jagiellonce odbyły sie zawody Świąteczne zawody pływackie w których startowali pływacy z płockich klubów ( KP Zotow i PSP SWIM ).

Zawodnicy rywalizowali na dystansach 25 i 50 metrów różnymi stylami. Najmłodsze pokonywali mały basen z deską. był to spawdzian skierowany do pływaków którze dopiero rozpoczynaja swoja przygode z tym sportem. Sedzią głównym był Święty Mikołaj, który pogratulował uczesnikom umiejętnosci pływackich. GALERIA ZDJĘĆ

W tych zawodach nie było przegranych. Kazdy uczestnik dostał pamiątkowy medal i słodycz.

Gratulujemy !!!!!!!!!!!!!!

Memoriał cezarego Piókowskiego 2019

Obrazy kategorii newsów: wielkanoc2016jpg.jpg

23 listopada v zawodnicy naszego klubu Maja Ogińska, Nina Krzemiński, Anna Seżalska,Zofia Szostek, Rudolf Góral, Stanisław Adamczak, Filip Pesta, Aleksander Okoński, JakubZawadzki i Kacper Zawadzki brali udział w międzynarodowych zawodach pływackichMemoriał Cezarego Piórkowskiego.Zawodnicy z 23 polskich klubów pływackich i klubów z Litwy i Rosji startowali na dystansach od 50 do 200 metrów, a także w sztafeta mieszanych.Dla najmłodszych pływaków naszego klubu był to pierwszy start w zawodach takiej rangi ,spisali się bardzo dobrze poprawiając rekordy życiowe.Sponsorem naszej drużyny była firma SZOSMAR z której mamy wspólną pasję (wodę)

Medale zdobyli: III m Filip Pesta 50 stylem grzbietowym, Maja Ogińska II m 100 stylemGrzbietowym, I m Nina Krzemińska 100 stylem motylkowym.GRATULUJEMY!!!!!!!!

Wyniki zawodow

Następne zawody odbędą się na pływalni Jagielonka 18 grudnia o godzinie 17.00

Zapraszamy

Obozy zimowe 2020 Austria , Małe Ciche - Słowacja

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę www.wakacyjnaprzygoda.pl

Rozpoczecie zajęć na pływalni Jagielonka

Od dnia 4 września rozpoczynamy zajęcia na pływalni

,, Jagielonka ".

Grupy treningowe - pon., środa, piątek na godz. 17.00 i 18.00

Grupy nauki pływania - sobota 9.00, 10.00, 11.00, 12.00

                                       czwartek 17.00

Zapraszamy

Zmagania pływackie W Poszukiwaniu talentów Gość Specjalny Otylia Jędrzejczak Mistrzyni Olimpijska

 

W sobotę 13 kwietnia pięcioro zawodników  ( Maja Ogińska, Nina Krzemińska, Rudolf Góral, Stanisław Adamczak i Jakub Zawadzki )naszego klubu brało udział w Ogólnopolskich zawodach pływackich ,,W poszukiwaniu talentów".


 

 

Honorowym gosciem na tych zawodach była Mistrzyni Olimpijska w pływaniu Otylia Jędzejczak.

WYNIKI ZAWODÓW>>>>>>>>

Naszy pływacy poprawili swoje rekordy życiowe, a wspólne zdjęcie z Otylią zmobilizuje do dalczych sukcesów.

Ogólnopolskie zawody w Sierpcu.

W sobote 30 marca w  zostały rozegrane I Indywidualme Mistrzostwa Sierpca w pływaniu. Drużyna w składzie Maja Ogińska, Nina krzemińska, Julia Lemańska, Rudolf Góral, Stanisław Adamczak, Jakub Zawadzki reprezentowała Klub na dystansach 50 i 100 metrów. NIiekrtórzy poprawili swoje rekordy życiowe nawet o 3-5 sekund.

Na dystansie 50m stylem motylkowym Stanisław Adamczak zdobył srebrny medal, Maja Ogińska wywalczyła braz na dystansie 100 stylem dowolnym i 6 miejsce płynąc 50 tylem motylkowym.

Gratulacje dla całej drużyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WYNIKI ZAWODÓW>>>>>>>>

Zajęcia po feriach

Po feriach zajęcia rozpoczynamy 11 lutego.

Zapraszamy  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Memoriał Cezarego Piórkowskiego

 W piątek i sobotę   ( 16-17 listopada ) na Pływalni ,, Podolanka „ zawodnicy z 15 klubów z Polski i Klubu Pływackiego z m. Mytyszczi ( Rosja ) rywalizowali w Memoriale Cezrego Piórkowskiego.

 Ośmio osobowa drużyna  ( Krzysztof Adamczyk, Igor Modliński, Rudolf Góral, Stanisław Adamczyk, Nina Krzemińska, Oliwia Kowalczyk, Julia Lemańska, Maja Ogińska ) godnie reprezentowała Nasz Klub w wyścigach indywidualnych  i sztafetach stylem dowolnym i zmiennym. Był to dobry sprawdzian jesiennych przygotowań pływaków.

W tych zawodach wywalczyliśmy trzy medale . 

    

Na dystansach  50 i 100 stylem motylkowym wśród zawodniczek  Nina Krzemińska  wywalczyła  dwa srebrne medale a Igor Modliński zdobył brąz na dystansie 50 stylem grzbietowym.

Trzeba zaznaczyć że cała nasza ósemka poprawiła rekordy życiowe.

Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Brązowy medal w Biegu Tumskim.

Zmieniła się trasa Biegu Tumskiego, ale nie zainteresowanie nim. Udział w zawodach 5 pażdziernika  wzięło ponad 600 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Pływacy naszego Klubu nie tylko biorą udział  i wygrywaja w zawodach pływackich. Potwierdzenie tego wygrany w trudnej walce brazowy medal Maji Ogińskiej na dystansie 1200m.

Gratulujemy i zyczymy kolejnych sukcesów.!!!!!!!!!!!

Rozpoczęcie zajęć

Rozpoczynamy zajęcia 5 września na basenie przy ul. Kobylińskiego

Obrazy newsów: giphy.gif

17.00 grupa młodsza ( doskonalenie techniki pływania ) - pon, środa, piątek

18.00 grupa  zaawansowana - pon, środa, piątek

Płocka Olimpiada Młodzieży 2018

 

22 marca  płockie pływacy na pływalni Podolanka rywalizowały w zawodach Płockiej Olimpiady Młodzieży. W drużynach Płockich szkół startowały zawodnicy naszego klubu : Jakub Zawadzki, Igor Modliński, Tymoteusz Wólczyński, Krzysztof Adamczyk, Oliwia Kowalczyk, Oliwia Paradowska. Oliwia Paradowska wygrała 50 stylem grzbietowym, Oliwia Kowalczyk zdobyła brąz na dystansie 50 stylem grzbietowym, Igor Modliński i Krzysztof Adamczyk wygrali brązowe medale na dystansach 50 stylem grzbietowym i 50 stylem klasycznym.

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.01 1,914,154 unikalne wizyty